English Türkçe


Erze Ambalaj İzmir

Erze Ambalaj Şanlıurfa


ISO 9001


ISO 22000

Erze Ambalaj A.Ş. Hakkında

25000 m2  alan üzerine kurulu Erze Ambalaj A.Ş. 35 yıllık tecrübesi ve dünya standartlarındaki polistiren gıda ambalajı ve yalıtım levhası ürünleriyle sektörünün en büyük firmasıdır. Firmamız dünyadaki gelişmeleri hızla takip edebilmek adına, tüketici memnuniyetini sağlamak için gelişime verdiği önemle teknoloji alanında sürekli kendini geliştirmektedir. Güçlü makine parkuru ile yüksek kapasitede üretim gerçekleştirilmektedir.

Türkiye'de polistiren gıda kabı üretiminde her zaman ilklere imza atan firmamız, yeni birçok model ürününü piyasaya sunmaktan ve tüketicinin beğenisini kazanmaktan son derece gururludur. Türkiye'nin ilki olan kendinden emici ürünleri ile et-tavuk sektöründe büyük gelişmelerin yaşanmasını sağlamıştır.

Yüksek çeşit ve kalitede üretilen ürünlerimizin arkasında güçlü bir çalışan ve organizasyon yapısı bulunmaktadır. Başarımızdaki diğer önemli bir etken de çevreye ve insana duyduğumuz saygıdan kaynaklanmaktadır. Kaliteli ve hijyenik ürünlerimiz tüketici sağlığı göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Çevreye ve tüketici sağlığına duyarlı üretim anlayışımız dünya standartlarındaki sertifikalarımız ile desteklenmiştir.

Şanlıurfa'da 2. Organize Sanayi Bölgesinde 43000 m2 alan üzerine kurulan konusunda Avrupa'nın en modern ve en teknik donanımlı fabrikalarından biri olan yeni tesisimiz 2013 yılının Nisan ayında faaliyete geçmiştir. Son teknolojinin kullanıldığı yeni fabrikamız ile üretim kapasitemiz arttırılmıştır. İç pazarın yanı sıra dış pazarlarda da satışlarıyla başarısını kanıtlamış olan Erze Ambalaj A.Ş.  Şanlıurfa bölgesinde gerçekleştirdiği yatırımlarla birçok kişiye istihdam olanağı ve ülkesine büyük bir ihracat potansiyeli sağlamaktadır.

Kalite Politikası

Erze'nin tüm bölümlerinde üstün kalite, uygun maliyet, yüksek verimlilik ile müşteri beklentilerine uygunluk ve sürekli gelişmenin sağlanmasıdır.

Gıda Güvenliği Politikası (BRC-IOP Politikası)

Kuruluşumuzun gıda zinciri içindeki rolüne uygun olarak; etkin bir dış ve iç iletişimle, yasal ve düzenleyici şartlara ve müşterilerle karşılıklı hemfikir olunan gıda güvenliği şartlarına uymayı, gıda güvenlik sisteminin sürekli gözden geçirilerek, ölçülebilir hedeflerle desteklenmesini taahhüt ederiz.

HACCP Politikası

Müşterilerimizin hijyen beklentilerine uygun ve güvenilir nitelikte ürün vermeyi sağlamak için hijyen açısından uygun üretim yapmaktır.

ERZE AMBALAJ A.Ş.
Fabrika1: Kemalpaşa İzmir / TÜRKİYE
Fabrika2: O.S.B. Şanlıurfa / TÜRKİYE
Telefon (uluslararası kullanım): +90 232 878 14 62
Faks: (0232) 878 2836 | Email: info@erze.com
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
444 3793 Facebook Twitter Linked In
Tüv Certification